Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄRJA, sent 1700-tal, sannolikt spansk, förgyllt mässingsfäste, klinga med inskription, läderbalja med två mässingsbeslag, längd ca 93 cm
Balja med bristning
619860
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här