Roland Svensson färglitografi
Vollendet
2019-03-06
619864
| Höchstes Gebot | 10 500 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", signerad roland S, 124/350, färglitografi, bildmått ca 26x54 cm