Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", signerad roland S, 124/350, färglitografi, bildmått ca 26x54 cm

619864

2019-03-06