Skåp rokokostil
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, s.k smålandsskåp, sekelskiftet 17/1800-tal, 2 delat, intarsiadekor, snedklaff med bakomliggande lådor, mörkbetsad ek, beslag i mässing, höjd ca 225, 97x45 cm
Bruksslitage, stötmärken, delvis kompleterat
619884
2019-03-03