Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, s.k smålandsskåp, sekelskiftet 17/1800-tal, 2 delat, intarsiadekor, snedklaff med bakomliggande lådor, mörkbetsad ek, beslag i mässing, höjd ca 225, 97x45 cm

Bruksslitage, stötmärken, delvis kompleterat

619884

2019-03-03