Natuzzi Italia ´´Altea´´ fåtölj

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATUZZI ITALIA, ´´Altea´´ fåtölj, 2000-tal, klädda i brunt skinn på betsat bok ben, med ´´push back´´ mekanism, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, mindre repor

619887

2019-03-03