Damarbetsbord mahogny
Closed
2019-03-03
619889
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
DAMARBETSBORD, fanerat med mahogny, 1900-talets början, sengustaviansk stil, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 70, 65x37 cm
Slagen skiva, slitage