Damarbetsbord mahogny

Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny
Damarbetsbord mahogny

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, fanerat med mahogny, 1900-talets början, sengustaviansk stil, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 70, 65x37 cm

Slagen skiva, slitage

619889

2019-03-03