Vitrisnkåp

Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITIRNSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, Carl Johanssons möbleringsaffär, Stockholm, fanerat i ek, invändigt med 4 justerbara hyllplan i glas, höjd ca 170, 90x46 cm, nyckel finns

Slitage, märken, avslag på list

619891

2019-03-03