Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLARA LÖFGREN (1843-1923): Malin de Berg född Cederschöld (1888-1967), signerad Clara Löfgren -13, olja på duk, ca 63x52 cm
Repor i färgen,
619892
2019-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här