Karl Emil Jankes oljemålning

Karl Emil Jankes oljemålning
Karl Emil Jankes oljemålning
Karl Emil Jankes oljemålning
Karl Emil Jankes oljemålning
Karl Emil Jankes oljemålning
Karl Emil Jankes oljemålning

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

KARL EMIL JANKES (1884-1952) Tidig höst, signerad, olja på duk, 40x50 cm

oinramad

619904

2019-03-04