Asea Coquille vägglampor 1 par

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASEA, vägglampor, 1 par, "Coquille", 1940-tal, mässing, snäckformad kupa i glas, etikettmärkta, höjd 21, bredd 24 cm

Bruksslitage

619906

2019-03-03