Tyko Sallinen monotypi

Tyko Sallinen monotypi
Tyko Sallinen monotypi
Tyko Sallinen monotypi
Tyko Sallinen monotypi
Tyko Sallinen monotypi
Tyko Sallinen monotypi
Tyko Sallinen monotypi
Tyko Sallinen monotypi

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

TYKO SALLINEN (1979-1955) Vårlandskap, signerad samt daterad -17, monotypi, 23x19 cm

619907

2019-03-04