Tete-Leroy champagnekylare art deco

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÊTE-LEROY, champagnekylare, nysilver, art deco, 1930-tal, hänklar i form av vindruvsklasar, höjd 20, diameter 20 cm

Bruksslitage

619931

2019-03-03