Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 110/190, litografi, bladmått ca 70x49 cm
619932
2019-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här