Klotvas art deco

Klotvas art deco
Klotvas art deco
Klotvas art deco
Klotvas art deco
Klotvas art deco
Klotvas art deco
Klotvas art deco
Klotvas art deco

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, 1930-tal, sannolikt Pukeberg, matterad svart glasmassa "Cryopas", höjd 19, diameter ca 18 cm

Ingår i temaauktionModern keramik och konstglas

Smärre ytslitage

619939

2019-04-14