Agda Holst oljemålning

Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Agda Holst, olja på pannå, 46x36 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

619960

2019-03-25