Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
AKSELI GALLEN-KALLELA (1856-1931) Mapp med heliogravyrer 15 st, Kemigrafinen Oy, Helsingfors 1912-1914, bladstorlek ca 45x35 cm
blad fattas, åldersrelaterat slitage, skador
619964
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här