Akseli Gallen-Kallela heliogravyrer

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

AKSELI GALLEN-KALLELA (1856-1931) Mapp med heliogravyrer 15 st, Kemigrafinen Oy, Helsingfors 1912-1914, bladstorlek ca 45x35 cm

blad fattas, åldersrelaterat slitage, skador

619964

2019-03-07