Klubbat för:
740 EUR
Utropspris
800 EUR
SOFIA WILKMAN (1956-) "Någonting annat", a tergo signerad samt daterad 1988, olja på duk 100x115 cm
619972
2019-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här