Mauri Favén träsnitt

Mauri Favén träsnitt
Mauri Favén träsnitt
Mauri Favén träsnitt
Mauri Favén träsnitt
Mauri Favén träsnitt
Mauri Favén träsnitt
Mauri Favén träsnitt
Mauri Favén träsnitt

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

200 EUR

MAURI FAVÉN (1920-2006) "Långhårig", signerad samt daterad -55, träsnitt, 1/10 Tpl´a, 56x36 cm

619974

2019-03-04