Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
200 EUR
MAURI FAVÉN (1920-2006) "Långhårig", signerad samt daterad -55, träsnitt, 1/10 Tpl´a, 56x36 cm
619974
2019-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här