Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE PETTERSSON (1905-1991): "Två flaskor", signerad Olle Pettersson, olja på duk, ca 62x59 cm

619979

2019-03-08