Göran Johansson oljemålning

Göran Johansson oljemålning
Göran Johansson oljemålning
Göran Johansson oljemålning
Göran Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN JOHANSSON (född 1950): "Franskt landskap", monogramsignerad GJ, a tergo fullsignerad och daterad Göran Johansson 94,olja på duk, ca 40x50 cm

619985

2019-03-08