Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KG NILSON (född 1942): "Jen tao", signerad och daterad 1988 samt numrerad 95/100, litografi, tryckytans diameter ca 37 cm
619991
2019-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här