K G Nilson litografi

K G Nilson litografi
K G Nilson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KG NILSON (född 1942): "Jen tao", signerad och daterad 1988 samt numrerad 95/100, litografi, tryckytans diameter ca 37 cm

619991

2019-03-02