Torsten Bergmark oljemålning
2019-03-08
619993
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TORSTEN BERGMARK (1920-96): Självporträtt, monogramsignerad och daterad TB 83, olja på duk, ca 76x40 cm