Vägglystrar 1800-tal

Vägglystrar 1800-tal
Vägglystrar 1800-tal
Vägglystrar 1800-tal
Vägglystrar 1800-tal
Vägglystrar 1800-tal
Vägglystrar 1800-tal
Vägglystrar 1800-tal
Vägglystrar 1800-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, ett par, 1800-tal, för vardera tre ljus, stomme i järn, förgylld mässing, behängd med olikslipade prismor i form av ovaler och piggar, silverfolierade glas, höjd 58 cm

För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se

Smärre kompletteringar

619994

2019-03-10