Bertil Warnolf oljemålning

Bertil Warnolf oljemålning
Bertil Warnolf oljemålning
Bertil Warnolf oljemålning
Bertil Warnolf oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL WARNOLF (född 1950): Komposition med slipsknut, signerad och daterad B Warnolf -71, olja på duk, ca 37x29,5 cm

619997

2019-03-08