Bertil Warnolf oljemålning

Bertil Warnolf oljemålning
Bertil Warnolf oljemålning
Bertil Warnolf oljemålning
Bertil Warnolf oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BERTIL WARNOLF (född 1950): Nätstängsel, signerad och daterad B Warnolf -71, olja på duk, ca 55x55 cm

619999

2019-03-08