Frans Johan Sternberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS JOHAN STERNBERG (1850-1890), Frysande flicka, signerad och daterad F.J. Sternberg, olja på duk, ca 36x31 cm

620036

2019-03-02