Skål och ljusstakar tenn

Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn
Skål och ljusstakar tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL på FOT samt LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, skål på fot, Knut Eriksson, Eskilstuna, 1935, ljusstakar, Nordiska Juvelaktiebolaget, Stockholm, 1934, märkta, höjd ca 17 och 19 cm, 6 lösa ljusmanschetter medföljer

Bruksslitage, mindre repor, ytsmuts

620038

2019-03-03