Matgrupp
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talet, matbord i gustaviansk stil, stolar i nyrokoko, vitmålad, skuren dekor, 2 iläggskivor 55, höjd 74, 140x100, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, stolar med färgbortfall, lagningar, senare bemålning
620046
2019-03-04