Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talet, matbord i gustaviansk stil, stolar i nyrokoko, vitmålad, skuren dekor, 2 iläggskivor 55, höjd 74, 140x100, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, stolar med färgbortfall, lagningar, senare bemålning

620046

2019-03-04