Cassone 1700-tal

Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

CASSONE, 1700-tal, sannolikt Italien, beslag i smide, front med skuren dekor, höjd 74, 143x56 cm

Åldersrelaterat slitage

620049

2019-03-03