Gunnar Brusewitz färglitografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): (2) Naturmoriv, signerade G. Brusewitz PT resp 156/300, färglitografier, bladmått ca 40x52 resp 42x54 cm

620050

2019-03-04