Stolar 1 par
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 1 par, barock, 1700-tal, svartmålade, skuren dekor, h-kryss, sitthöjd 46 cm
Kuntoraportti
Senare bemålad, slitage
620082
Päivämäärä:
2019-03-02