Stolar 1 par

Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 1 par, barock, 1700-tal, svartmålade, skuren dekor, h-kryss, sitthöjd 46 cm

Kuntoraportti

Senare bemålad, slitage

620082

Päivämäärä:

2019-03-02