Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
ALTEA LUZI, miniatyr, ´´Madonna´´ efter Fra Filippo Lippi, 1900-talets början, olja på ben, bildmått ca 9x7 cm
Något bucklig
620087
2019-03-14