Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, keramik, Kina, 1900-tal, Swatow/Kraakstil, dekor av fågel vid pion och bambu i underglasyrblått, brättet med reserver, diameter ca 28, höjd 7 cm
Nagg
620088
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här