Salongsgrupp i empirestil

Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil
Salongsgrupp i empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 delar, omkring 1900, empirestil, fanérad i mahogny, dekorelement i mässing, bestående av: 1 par karmstolar, 3 stolar, salongsbord, bordets höjd 78, 99x60, sitthöjd 44 cm

Karmstolar med skador på dekorelement, en stol saknar fothylsa, bruksslitage, stolar ostadiga (behöver limmas om)

620093

2019-03-03