Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOSEF FRANK, fisktallrikar, 9 st, förmgiven 1940-tal, Svensk Tenn, ovala i grön glasmässa, längd ca 30.5 cm
Bruksslitage, mindre repor, några mindre nagg, en med en stor nagg
620094
2019-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här