Fisketallrikar

Fisketallrikar
Fisketallrikar
Fisketallrikar
Fisketallrikar
Fisketallrikar
Fisketallrikar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOSEF FRANK, fisktallrikar, 9 st, förmgiven 1940-tal, Svensk Tenn, ovala i grön glasmässa, längd ca 30.5 cm

Bruksslitage, mindre repor, några mindre nagg, en med en stor nagg

620094

2019-03-04