Skålar Japan 1900-tal
2019-03-11
620098
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 4 st., porslin, Japan, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, botten med fyra karaktärers märke, diameter ca 14, höjd 6,5 cm
Fotringarna med smärre nagg