Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KG NILSON (född 1942): (3) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilson 1987, 76/300, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x28 cm vardera, oramade
620100
2019-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här