Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
K-G NILSSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad 1978, serigrafi, bladmått ca 45x105 cm, oramad
Hörnveck
620104
2019-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här