K-G Nilson Komposition
2019-03-03
620104
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
K-G NILSSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad 1978, serigrafi, bladmått ca 45x105 cm, oramad
Hörnveck