Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, Wanli (1573-1619), Swatow, centrumdekor av fågel vid pion samt bambu, brättet med reserver av blommor i underglasyrblått, diameter ca 28 m
Nagg, krackelering
620106
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här