Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1880-tal, inredd med lådor och skåp, beslag samt dekorelement i mässing, glasskiva, höjd 78, 132x54 cm

Lådor med skador på knopparna, bruksslitage, torrspricka

620108

2019-03-03