Ikon

Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, 1800-tal, Ryssland, monterad i låda, delvis förgylld riza, ca 30x25 cm

Slitage, smärre skador

620110

2019-03-04