Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, Ming (1368-1644), Swatow, dekor av lotusslingor i underglasyrblått, diameter ca 25 cm
Fotringen med nagg, slitage
620117
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här