Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASSIETTER, 3 st., porslin, Kina, Wanli (1573-1619), Swatow, dekor av fenixfågel i underglasyrblått, diameter ca 14-20 cm
Slitage, nagg, den större assietten med spricka
620131
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här