Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young & Crazy Horse, "Fall Tour 1976", Los Angeles 4 November 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 10/50, analogt fotografi, ca 50,8x40 cm

Oramat fotografi

620132

2019-03-03