Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young & Crazy Horse, "Fall Tour 1976", Los Angeles 4 November 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 10/50, analogt fotografi, ca 50,8x40 cm
Oramat fotografi
620132
2019-03-03