Klubbat för:
39 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Motiv från skärgård, signerad och daterad 1923, olja på duk, ca 72x91 cm
Zustandsbeschreibung
620148
2019-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner