Gotfrid Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

39 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Motiv från skärgård, signerad och daterad 1923, olja på duk, ca 72x91 cm

Zustandsbeschreibung

620148

2019-03-03