Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Häst i landskap, signerad Alex. Langlet, olja på duk, ca 37.5x50 cm
Mindre ytsmuts
620165
2019-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här