Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1900-talets andra kvartal, bemålad, stämplad för Svensk Möbelindustri, höjd ca 150, 105x42 cm

Senare bemålad

620195

2019-03-05