Whiskeyglas 17/1800-tal

Whiskeyglas 17/1800-tal
Whiskeyglas 17/1800-tal
Whiskeyglas 17/1800-tal
Whiskeyglas 17/1800-tal
Whiskeyglas 17/1800-tal
Whiskeyglas 17/1800-tal
Whiskeyglas 17/1800-tal
Whiskeyglas 17/1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WHISKEYGLASs, 21 st, 17/1800-tal, med olika graverade mönster, klar glasmassa, ställvis med gröna nyanser, höjd ca 17-18 cm

1 med 3 nagg, 1 med en nagg, några är något ojämna, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

620197

2019-03-04