Whiskeyglas 17/1800-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WHISKEYGLASs, 21 st, 17/1800-tal, med olika graverade mönster, klar glasmassa, ställvis med gröna nyanser, höjd ca 17-18 cm
1 med 3 nagg, 1 med en nagg, några är något ojämna, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
620197
2019-03-04