Gunnar Nylund stengodsvaser

Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser
Gunnar Nylund stengodsvaser

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNNAR NYLUND, vas med hänkel, Rörstrand, glaserat stengods, signerad Rörstrand R Nylund, höjd ca 35 cm

smärre slitage

620206

2019-03-05